IEZĪMES IZGLĪTĪBAS Krievijas Federācijā


IEZĪMES IZGLĪTĪBAS Krievijas Federācijā

Krievija ir pasaules līderis šajā jomā, izglītības, zinātnes un tehnoloģijas. Tas padara to par vienu no pievilcīgākajām valstīm attiecībā uz tās uzņemšanu ārvalstu studentu vidū. Papildus augstas kvalitātes, konkurences priekšrocības Krievijas izglītībā ir samērā pieņemamu cenu, salīdzinot ar valstīm Ziemeļamerikā, Eiropā un citās attīstītajās valstīs (vidējās izmaksas akadēmiskā gada, ieskaitot izmitināšanu studentu rezidences, ir 1500-3000 ASV dolāru).
Krievu vidusskola ietver dažus 1300 institūcijas, akadēmijām un universitātēm, kas nodrošina apmācību vairāk nekā 300 virzienos un specialitātes augstākās izglītības, maģistra studiju programmās, augstskola un dzīvesvietas. Turklāt, valsts augsti attīstīta sistēma profesionālajā izglītībā, kas ietver apmācību par darba specialitātēs.
Krievu izglītība nodrošina pieeju modernākajām laboratorijām un zinātniskajiem un tehniskajiem centriem, kvalificēts zinātniskais un akadēmiskais personāls, autoritatīviem diplomu, kas ir atzītas visā pasaulē, veido vairāk nekā gadsimtu tradīcijām.
Akadēmiskais gads Krievijas augstskolās ilgst 10 mēnešus (1.septembris - 30. jūnijs). Mācību gads ir sadalīts 2 semestros: Pirmais semestris 1. septembris - 25. janvāris; Otrais semestris: februāris 09-30 jūnijā. Pēc katra semestra beigās (janvārī un jūnijā), studenti veic testus un eksāmenus pētītajos priekšmetos. Starp semestriem studentiem ir brīvdienas: ziemas brīvdienas (2 nedēļas: no 25. janvāra līdz 9. februārim), vasaras brīvdienas (2 mēneši: no 1. jūlija līdz 30. augustam). Ziemas un vasaras brīvdienas, skolēni var pavadīt Krievijā vai doties mājās.
Vērtēšanas sistēma Krievijas augstskolās vēsturiski izveidojuši piecu punktu skalas: "5" - teicami; "4" - labi; "3" - apmierinoši; "2" - neapmierinoši; - "Ieskaitīts" un "Fail". Zemākais iet rezultāts ir "3" vai "set-off". Nesen, tomēr, vienā līmenī ar parasto Krievijas piecu punktu skalas ir aktīvi vairāk pazīstams ārzemniekiem stobalnoy skalu, ar kuru to pārveido klasisko novērtējumam izmanto vsemirnoprinyatye A veids C D E un tamlīdzīgi, ietvaros uzlabotu atzīšanu krievu izglītību pasaulē.
Apmācība ārvalstu pilsoņiem par pamatizglītības programma sniedz pilna laika un nepilna laika (vakara) veidlapas ārvalstu pilsoņiem ar vīzu režīmu.
Izglītība valstspiederīgie ar bezvīzu režīmu, ir iespējams, kā pilna laika, nepilna laika), un neklātienes kursos.
Izglītība krievu augstskolās notiek krievu valodā. Dažiem īpaša apmācība ir veikta arī angļu valodā (aptuveni 20 specialitātēs un jomās apmācību). Ja izvēlaties studēt angļu valodā, ierodoties mācību kandidāti tiek intervēts valodas zināšanām. Nodrošināsim starptautiskām testēšanas rezultāti (IELTS, TOEFL, CAE, DALF, TCF, uc) ir nepieciešama. Studiju programmas angļu valodā ietver obligāto kursu krievu valodā, kas ir nepieciešama, lai uzturēšanās ārvalstu studentu Krievijā, pilnu komunikāciju un mācību periods multimillion datubāzē mācību grāmatu izmantošanu.
Pēc studijām universitātēs absolventi saņems diplomus par Krievijas valsts standartu, norādot augstāko izglītību ar norādi par grādu / kvalifikāciju ( "bakalaura grāds", "Master of Science", "speciālists / inženieris speciālists"), un specialitātes. Absolventi var izvēlēties saņemt papildu dokumentu - "Eiropas pieteikums", kas ļauj viņiem iegūt līdzvērtību diploma jebkurā no 47 Eiropas un citām valstīm parakstīja Lisabonas konvenciju par savstarpēju atzīšanu un Boloņas deklarāciju, ar ko izveido Eiropas augstākās izglītības turpināt izglītību vai nodarbinātību šiem valstis. No krievu diplomu visās valstīs atzīšana tiek sniegta, pamatojoties uz starpvaldību un starptautisko līgumu / līgumus. Pašlaik visi diplomi Krievijas valsts augstskolās tiek atzītas jebkur pasaulē.
Pieteikumus Fonda Course veic visu gadu.
Pieteikumus pamatapmācību (1. un turpmākajiem gadiem) tiek veikta katru gadu no 1. jūnija līdz 15. augustam par bezvīzu valstīs, un no 1. jūnija līdz 15. jūlijam par vīzu valstīs. Nodarbības sākas 1. septembrī.
Prasības izglītības dokumentu ārvalstu pilsoņiem, pamatojoties uz prasībām un likumiem valstī, kas tos izsniegusi. Ja ārvalsts pilsonis ir izglītības dokumentus, kas dod viņam tiesības ieceļot universitāti savā mītnes valstī vēlamo profesiju vai studiju jomā, tai ir tādas pašas tiesības pretendēt uz uzņemšanu Krievijas universitātē.
Dzīvības un veselības apdrošināšana ir obligāta katram ārvalstu pilsonim nāk uz Krieviju mācīties. Izmaksas par dzīvības un veselības apdrošināšanas svārstās no 160 līdz 250 ASV dolāriem gadā, atkarībā no izvēlētās apdrošināšanas programmas.
Starp īpašās iezīmes var identificēt aizsardzības kvalifikāciju "speciālists" par dažiem tehniskiem un medicīnas specialitāšu, neskatoties uz ievērošana Boloņas konvenciju un pārejai uz 2-līmeņu augstākās izglītības sistēmas.
Turklāt, vajadzētu pievērst uzmanību atsevišķiem pantiem № 115-FZ "Par juridisko statusu ārvalstnieku Krievijas Federācijā", kas palīdzēs jums laikā ierasties savā skolā, pieteikties vīzas pagarinājumu un nevar izraidīt no valsts par migrēšanas tiesību aktu pārkāpumiem.