Sobre nós


Projekts Russian-education.com - ir instruments, kura mērķis ir veicināt izglītības Krievijā, teritorijā NVS un Baltijas valstīs, un tālu ārzemēs. Krievu izglītība, neskatoties uz tā augstā līmenī, līdz šim vāji pārstāvēta pasaulē, kas padara pilnībā izmantot savu potenciālu kā eksporta pakalpojums Krievijas ekonomiku.
Katrs no resursa lietotājs var atrast jebkuru izglītības programmu ar palīdzību iebūvēto meklētājprogrammu. Inside meklētājprogrammu izglītības programmas ir sadalītas pēc izglītības līmeņa ērtībai topošajiem studentiem, ļaujot viņiem izvēlēties vispiemērotāko sevi.
Veidošanās sākotnējo ideju par Krievijas (klimats, attīstības līmenim sociālās infrastruktūras, uc), kā arī īpatnībām viņas uzturēšanās ārvalstu pilsoņiem, iepazīstināja mājas lapā sadaļā, kas veltīta šim jautājumam, kas ir pārtulkota 22 valodās nacionālo resursu valsts klātbūtni.
Uz lapas universitāšu var iepazīties ar vispārīgu informāciju par to īstenoto izglītības programmu, lasīt pārskatus no citiem projekta dalībniekiem, vai atstāt savu.


reklāmdevēji
Projekta Russian-education.com sadarbojas ar augstākās un vidējās speciālās izglītības iestādēs naktsmītnes ar informāciju par portāla ar šādiem nosacījumiem:
piekabe ar cenrādi


KONTAKTI:
88007007812
Info @ russian-education.com
Par Russian-edication.com