фарси


آموزش در روسیه برای ایرانیان

 

این یک  کمپانی است  که در شهر سن  پترزبورگ روسیه قرار دارد .که با هدف ارتقاء آموزش روسیه در کشورهای خارجی تاسیس شده است .  موسسه ی (education )در سال 2004 تاسیس شده است. وضعیت این مؤسسه که با مجوز سرویس فدرال نظارت بر آموزش و علوم تأیید می شود. طبق مجوز شماره 2019  برای حق انجام فعالیتهای آموزشی 23 مارس 2016 صادر شد. این یک موسسه آموزش عالی است  که  مطابق بااستاندارد دولتی آموزشی فدراسیون روسیه ، آموزش هایی را در خصوص تخصص های آموزش عالی اول و دوم و همچنین آموزش حرفه ای پیش دانشگاهی به منظور آماده سازی دانشجویان خارجی برای ورود به دانشگاه های روسیه فراهم می کند. آموزش پیش دانشگاهی شهروندان خارجی طبق پروفایل های زیر انجام می شود.  پادفک روسی :در پادفک روسی که شامل آموزش زبان روسی_ زیست _شیمی که برای ورود به رشته های پزشکی و دندان پزشکی و داروسازی وسایر رشته های زیر شاخه پزشکی لازم است. وآموزش زبان روسی_ ریاضی _ فیزیک برای ورود به رشته های مهندسی و..لازم میباشد و همچنین آموزش پیش دانشگاهی به زبان انگلیسی که دوره ی امادگی برای ورود به رشته های ذکر شده به زبان انگلیسی که شامل اموزش زبان انگلیسی و سایر دروس پایه و اشنایی اولیه زبان روسی و اشناهی با کشور روسیه میباشد, که در سه ماه (may,june,julay) از 12اردیبهشت شروع میشود تا 10 مرداد ادامه دارد.

آموزش پیش دانشگاهی به زبان روسی 0.5 تا 1 سال به طول می انجامد. در حین آماده سازی ، دانشجویان خارجی مطابق با تمرکز دوره ، زبان روسی ، شیمی ، زیست شناسی و سایر علوم را مطالعه می کنند.

پس از گذراندن آموزش های پیش دانشگاهی ، می توانید در  وارد مؤسسات آموزش عالی روسیه شوید:

دانشکده های : داروسازی ، دندانپزشکی ، پزشکی،پیرا پزشکی 

- دانشگاه   دندانپزشکی . N. A. SEMASHKO  (مسکو)

- دانشگاه پزشکی مسکو. I.M. Sechenova (مسکو)

- دانشگاه دوستی ملل روسیه ، رودن (مسکو)

- دانشگاه علوم پزشکی شمال غربی به نام منچینکف (سن پترزبورگ)

- اولین دانشگاه پزشکی ایالتی سن پترزبورگ. I.P. پاولووف (سن پترزبورگ)

 - دانشگاه علوم پزشکی پدیا تری چسکی (سن پترزبورگ)

 - دانشگاه دارویی شیمیایی ایالتی سن پترزبورگ(سن پترزبورگ)

 - دانشگاه علوم پزشکی نووسیبیرسک (نووسیبیرسک)

 - دانشگاه فنی فنی دولتی بومان مسکو (مسکو)

- دانشگاه دولتی مهندسی عمران (سن پترزبورگ)

- دانشگاه معدن سن پترزبورگ (سن پترزبورگ)

- دانشگاه فدرال کازان (کازان)....

(МГУ) دانشگاه لامونوسوف

(РНИМУ им. Н.И. Пирогова) دانشگاه پیراگوف

وسایر دانشگاهای روسی

موسسه education خوابگاه هایی را برای دانشجویان بین المللی فراهم می کند.

این مؤسسه دارای : سالن های سخنرانی و آزمایشگاه های مجهز به تجهیزات مدرن ، کلاس های رایانه و کتابخانه مدرن. و همچنین یک سیستم کتابخانه الکترونیکی.

آموزش ها شامل  اموزش زبان روسی و دروس پایه کامل در محیط روسیه  ، آشنایی نزدیک با فرهنگ روسیه است ، با این هدف سفرهای دانش آموزان خارجی در سن پترزبورگ و حومه  شهرها  برگزار می شود.

 در سالهای  تحصیلی جاری300 دانشجو ایرانی در این موسسه در حال تحصیل بودند . می توانید در مورد روند آموزشی ، ویژگی های زندگی واطلاعات بیشتری با مشاورین فارسی زبان  در ارتباط باشین

 تهران ، خيابان شهيد بهشتي( عباس اباد) نبش مفتح شمالي پلاك  ٤٤٢ واحد ٦

دارای 4خط داخلی و خارجی فعال

 

۰۲۱ ٨٨٧٤٦٢٣٣

۰۲۱ ٨٨٧٥٠٧٣٤

روسیه واتساپ

+7 953 3615227

+7 950 0459223

 

www.russian-education.com

Instagram: @Russia_education_farci