Firmast


Projekti Russian-education.com - on vahend, mille eesmärk on edendada hariduse Venemaal, territooriumil SRÜ ja Balti riikide ja palju välismaal. Vene haridus, vaatamata oma kõrge siiani halvasti esindatud kogu maailmas, mis muudab täielikult ära kasutada oma potentsiaali eksporti teenus Venemaa majanduse.
Iga kasutaja ressursi võib leida iga haridusprogrammi abiga sisseehitatud otsingumootor. Toas otsingumootori haridusprogrammid jagatakse haridustase mugavuse sisseastujatele, mis võimaldab neil valida kõige sobivamad ise.
Moodustamise esialgse idee Venemaa (kliima, arengutase sotsiaalne infrastruktuur jne), samuti eripäradest viibimise välisriigi kodanike esitatud kodulehekülg osa on pühendatud sellele küsimusele, mida on tõlgitud 22 keelde riiklike vahendite riigi olemasolu.
Lehekülgedel ülikoolid saavad tutvuda üldinfot haridusprogrammid, mida nad rakendavad, loe kommentaare teiste projektis osalejate või jätta oma.

Reklaamijad


Projekti Russian-education.com koostööd kesk- ja eriline haridusasutuste majutust teabe portaalis järgmistel tingimustel:
haagise hinnakirja

 

KONTAKT:


88007007812
Info @ russian-education.com
umbes Russian-edication.com