IEZĪMES IZGLĪTĪBAS Krievijas Federācijā


IEZĪMES IZGLĪTĪBAS Krievijas Federācijā

YPATUMAI ŠVIETIMO Rusijos Federacijoje

Rusija yra pasaulio lyderė švietimo, mokslo ir technologijų srityje. Tai daro jį vienu iš patraukliausių šalių jos gavimo tarp užsienio studentams. Be aukštos kokybės, konkurencinis pranašumas Rusijos švietimo gana prieinamą, palyginti su Šiaurės Amerikoje, Europoje ir kitose išsivysčiusiose šalyse šalių (vidutinė kaina akademiniais metais, įskaitant apgyvendinimo studento gyvenamosios vietos, yra 1500-3000 JAV dolerių).

Rusijos aukštųjų mokyklų apima kai 1300 institucijas, akademijose ir universitetuose, kurie teikia mokymus daugiau nei 300 krypčių ir specialybių aukštojo mokslo magistro studijų programas, aukštosios mokyklos ir gyvenamosios vietos. Be to, šalies išvystyta sistema profesinio mokymo, kuris apima mokymą darbo specialybių.

Rusijos švietimo suteikia prieigą prie moderniausių laboratorijų ir mokslinių ir techninių centrų, kvalifikuota mokslinio ir pedagoginio personalo, autoritetingų diplomais, kurie pripažįstami visame pasaulyje, susiformavo per šimtmečius tradicijas.

Akademiniai metai Rusijos universitetuose trunka 10 mėnesių (rugsėjo 1 - birželis 30). Mokslo metai suskirstyti į 2 semestrus: pirmojo semestro: 1 Rugsėjis - 25 Sausis; Antras pusmetis: Vasario 9. - birželio 30 d. Kiekvieno semestro (sausio ir birželio) pabaigoje, studentai atlikti testus ir egzaminus atliktos studijuojamų dalykų. Tarp semestrus studentai turi atostogas: Žiemos atostogos (2 savaičių: nuo sausio 25 d vasario 9), vasaros atostogas (2 mėn: nuo liepos 1 iki rugpjūčio 30). Žiemos ir vasaros atostogų, studentai gali praleisti Rusijoje ar eiti namo.

Vertinimo sistema Rusijos universitetuose istoriškai sudarė penkių balų skalę: "5" - puikiai; "4" - gera; "3" - patenkinamas; "2" - nepatenkinama; - "Leista" ir "patikimumo". Mažiausia išlaikymo balas yra "3" arba "set-off". Tačiau pastaruoju metu, vienodame lygyje su įprastu Rusijos mastu penkių balų aktyviai naudojasi daugiau susipažinę užsieniečiams stobalnoy mastu, kuriuo ji yra konvertuojamas į klasikinės vertinimo vsemirnoprinyatye A Nakvynė ir C D E ir pan, į stiprinant Rusijos švietimo pripažinimą pasaulyje sistemoje.

Mokymai užsienio piliečiams ant pagrindinio ugdymo programa suteikia visą laiką ir ne visą darbo dieną (vakare) formas užsienio piliečių su vizų režimo.

Švietimas piliečiai su bevizio režimo yra įmanoma, kaip visą laiką, ne visą darbo laiką) ir neakivaizdinės.

Švietimas Rusijos universitetuose vyksta rusų kalba. Dėl kai specialus mokymas taip pat atliekami English (apie 20 specialybių ir sričių mokymui). Jei nuspręsite studijuoti anglų kalba, atvykus į mokymo kandidatai apklausiami ne kalbos žinias. Teikimas tarptautinius bandymų rezultatus (IELTS, TOEFL, CAE, DALF, TCF ir tt) yra privalomi. Studijų programa anglų kalba apima privalomą kursą rusų kalba, kurie privalo už studentų iš užsienio viešnagės Rusijoje, pilna bendravimo ir mokymo laikotarpis milijoninių duomenų bazę vadovėlių naudojimą.

Po studijų universitetuose absolventų gauna diplomus Rusijos nacionalinis standartas, nurodantis aukštąjį išsilavinimą, kurio studijų / kvalifikacijos nuoroda ( "bakalauro", "Master of Science", "Specialistas / inžinierius specialistas") ir specialybės. Absolventai gali pasirinkti gauti papildomą dokumentą - "Europos paraišką", kuri leidžia jiems gauti diplomo lygiavertiškumą bet iš 47 Europos ir kitų šalių pasirašė Lisabonos konvenciją dėl abipusio pripažinimo ir Bolonijos deklaracijoje dėl Europos aukštojo mokslo įstaigos tolesnio švietimo ar darbo šiose šalys. Rusijos diplomų visose šalyse pripažinimas yra teikiama remiantis tarpvyriausybinių ir tarptautinių sutarčių / susitarimų pagrindu. Šiuo metu visos Rusijos valstybinių universitetų diplomai pripažįstami visame pasaulyje.

Paraiškos dėl Foundation Course yra vykdoma ištisus metus.

Paraiškos pagrindinio mokymo (1 ir vėlesniais metais) yra atliekamas kasmet nuo birželio 1 d iki rugpjūčio 15 d bevizio šalių, o nuo birželio 1 d liepos 15 d dėl vizos šalyse. Klasės prasideda rugsėjo 1 d.

Reikalavimai švietimo dokumentų užsienio piliečių pagrįstus reikalavimus ir įstatymų šalies juos išdavusioje. Jeigu užsienio pilietis turi švietimo dokumentus, kurie suteikia jam teisę sudaryti universitetą savo gimtojoje šalyje norimu profesijos ar studijų srities, ji turi tokią pat teisę kreiptis dėl priėmimo į Rusijos universitete.

Gyvybės ir sveikatos draudimas yra privalomas kiekvienam užsienio valstybės pilietis atvyksta į Rusiją studijuoti. Gyvybės ir sveikatos draudimo svyruoja kaina nuo 160 iki 250 JAV dolerių per metus, priklausomai nuo pasirinkto draudimo programą.

Tarp ypatumus galima nustatyti apsaugos kvalifikacija "specialistu" tam tikrų techninių ir medicininių specialybių, nepaisant prisijungimo prie Bolonijos konvencijos ir pereiti prie 2-pakopų aukštojo mokslo sistemos.

Be to, reikėtų atkreipti dėmesį į atskirų straipsnių № 115-FZ "Dėl teisinės padėties užsienio piliečių Rusijos Federacijos", kuri padės jums laiku atvykti į jų mokyklą, kreiptis dėl vizos pratęsimo ir negali būti deportuoti iš šalies migracijos teisės aktų pažeidimus