apie mus


Projektų Russian-education.com - tai priemonė, kuria siekiama švietimo skatinimo Rusijoje, remiantis NVS ir Baltijos šalyse ir toli už jos ribų teritorijoje. Rusijos švietimo, nepaisant jo didelio, iki šiol menkai atstovaujama pasaulyje, todėl visiškai išnaudoti savo potencialą kaip eksporto paslaugų Rusijos ekonomikai.
Kiekvienas išteklių naudotojas gali rasti bet edukacinę programą su built-in paieškos pagalba. Viduje paieškos ugdymo programos skirstomos pagal išsilavinimą už būsimiems studentams patogumui, leidžiant jiems pasirinkti tinkamiausias patys už save.
Dėl pradinės idėjos Rusijoje (klimato, plėtros socialinės infrastruktūros lygio, ir tt), taip pat dėl jos buvimo užsienio piliečių ypatumus formavimo pristatė pagrindiniame puslapyje skyriuje, skirtame šio klausimo, kuris yra išverstas į 22 kalbų nacionalinių išteklių šalies akivaizdoje.
Dėl universitetų puslapius galima susipažinti su bendra informacija apie švietimo programas, jų įgyvendinamai, skaityti atsiliepimus iš kitų projekto dalyvių, arba palikite savo.

Reklamuotojai
Projektų Russian-education.com bendradarbiauja su aukštojo ir vidurinio specialiųjų švietimo įstaigų nakvynę informacijos apie portalą šiomis sąlygomis:
priekaba su kainoraštyje

KONTAKTAI:
88007007812
Info @ russian-education.com
apie Russian-edication.com